ISCADOR M 0,01 mg Injektionslösung 7X1 ml
For medicines: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your doctor or pharmacist.
For veterinary medicinal products: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your veterinarian or pharmacist.
| PIC | 20141033 |
|---|---|
| Supplier | Iscador AG |
| Package size | 7X1 ml |
| Package norm | N1 |
| Dosage form | Injektionslösung |
| Requires a doctor's prescription | no |
| Pharmacy Only | yes |
Customers also bought...
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 20 ml
Base price: 1.084,00 € / 1 l
ISCADOR M 0,01 mg Injektionslösung 7X1 ml
| Supplier | Iscador AG |
| SKU: | 20141033 |
| Delivery time: (may take longer depending on country/availability) |
approx. 1 - 2 bus.days |
| Package size | 7X1 ml |
| Requires a doctor's prescription | no |
| Pharmacy Only | yes |
Kirschweg 9
4144 Arlesheim
Schweiz
Webseite: https://www.iscador.de
Tel: +49 7621 9137037
E-Mail: bestellungen@iscador.de
Impressum: https://iscador.com/impressum/
For medicines: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your doctor or pharmacist.
For veterinary medicinal products: For risks and side effects, read the package leaflet and consult your veterinarian or pharmacist.
| PIC | 20141033 |
|---|---|
| Supplier | Iscador AG |
| Package size | 7X1 ml |
| Package norm | N1 |
| Dosage form | Injektionslösung |
| Requires a doctor's prescription | no |
| Pharmacy Only | yes |
Customers also bought...
Package size: 10X1 ml
Base price: 2.537,00 € / 1 l
Package size: 20 g
Base price: 468,50 € / 1 kg
Package size: 20 ml
Base price: 1.084,00 € / 1 l